Jesteśmy kreatywni, ambitni i gotowi na wyzwania! Sprawdź nas!

Aplikacje Bezpieczeństwo Blog Outsorcing IT

Bitdefender GravityZone Ultra z 10 innymi rozwiązaniami cyberbezpieczeństwa

Bitdefender GravityZone Ultra – jeden z najlepszych programów antywirusowych

W obliczu rosnącej liczby zagrożeń cybernetycznych, wybór odpowiedniego rozwiązania do ochrony przedsiębiorstw staje się kluczowym elementem strategii bezpieczeństwa IT. Wśród wielu dostępnych na rynku opcji, Bitdefender GravityZone Ultra wyłania się jako wyraźny lider, co potwierdzają liczne badania i analizy branżowe. Jego osiągnięcia w najnowszym raporcie AV-Comparatives „Enterprise Prevention and Response CyberRisk Quadrant™” podkreślają nie tylko zaawansowanie technologiczne, ale również wyjątkową skuteczność w zapobieganiu oraz reagowaniu na incydenty cyberbezpieczeństwa. Tym samym, Bitdefender udowadnia, że jest nie tylko dostawcą oprogramowania antywirusowego, ale strategicznym partnerem w zabezpieczaniu przedsiębiorstw przed zaawansowanymi atakami cyfrowymi. W kontekście tych osiągnięć, porównanie Bitdefender GravityZone Ultra z 10 innymi rozwiązaniami cyberbezpieczeństwa rzuca światło na jego dominację w branży, podnosząc poprzeczkę dla konkurentów i oferując przedsiębiorstwom niezbędne narzędzia do skutecznej obrony przed rosnącym spektrum zagrożeń.

Bitdefender został wyznaczony na strategicznego lidera w raporcie AV-Comparatives „Enterprise Prevention and Response CyberRisk Quadrant™”, osiągając najwyższą ogólną wydajność w teście.Test ocenił i porównał wydajność Bitdefender GravityZone Ultra z 10 innymi rozwiązaniami cyberbezpieczeństwa.Jest to niesamowite osiągnięcie i uznanie pozycji Bitdefender na rynku bezpieczeństwa punktów końcowych, wykrywania i reagowania oraz ochrony i zapobiegania atakom na punktach końcowych. GravityZone Ultra uzyskał najwyższy możliwy wynik (100%) za szybkość w zapobieganiu atakom i uzyskał 99,5% za połączone możliwości zapobiegania i reagowania. Raport wykazał również, że Bitdefender GravityZone Ultra ma najniższy całkowity koszt posiadania (TCO) i najwyższy zwrot z inwestycji, co jest kluczową miarą dostępności na zatłoczonym rynku cyberbezpieczeństwa. https://www.av-comparatives.org/wp-content/uploads/2022/01/EPR_Comparative_2021.pdfBitdefender Endpoint Detection and Response (EDR) w raporcie Forrester Wave™: Enterprise Detection And Response Q1 2020 został nazwany Wave Strong Performer w EDR, stając w uprzywilejowanym miejscu w grupie Strong Performers. Jest to dalsze potwierdzenie pozycji lidera technologi Bitdefender w przestrzeni EDR, po ostatnim 100% wyniku wykrywania APT z AV-Comparatives i po raz kolejny przyznanej nagrodzie Best Protection Award od AV-TEST.Niezależna organizacja testująca AV Comparatives opublikowała swój test 2020 Enhanced Real-World (Advanced Threat Protection) dla produktów dla przedsiębiorstw, uznając Bitdefender za jedynego dostawcę cyberbezpieczeństwa, który zapobiega przedostawaniu się wszystkich zaawansowanych zagrożeń do organizacji, po przetestowaniu kilku wiodących dostawców. (https://www.av-comparatives.org/tests/enhanced-real-world-test-2020-enterprise/

 

Testy:Prezentacje:
Business Security Test August-September 2021av-test.org – Tests for business usersOmówienie konsoli – YT WebinariumZarządzanie i pierwsza konfiguracja bez tajemnic – YT Webinar* HyperDetect
 

W dzisiejszym świecie, gdzie zagrożenia cybernetyczne ewoluują z dnia na dzień, niezbędne jest wyposażenie organizacji w najbardziej zaawansowane i skuteczne rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa. Bitdefender GravityZone Ultra wyróżnia się na tle konkurencji, co potwierdzają liczne badania i raporty branżowe. Jako strategiczny lider w raporcie AV-Comparatives „Enterprise Prevention and Response CyberRisk Quadrant™”, Bitdefender nie tylko udowodnił swoją wyjątkową skuteczność w zapobieganiu atakom, ale również w szybkim reagowaniu na incydenty bezpieczeństwa.

Porównanie Bitdefender GravityZone Ultra z 10 innymi rozwiązaniami cyberbezpieczeństwa uwydatniło jego przewagę, nie tylko pod względem technologicznym, ale również kosztowym. Z najniższym całkowitym kosztem posiadania (TCO) i najwyższym zwrotem z inwestycji, Bitdefender stanowi atrakcyjną propozycję dla przedsiębiorstw szukających optymalizacji wydatków przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Bitdefender Endpoint Detection and Response (EDR) jest kolejnym przykładem lidera technologii w przestrzeni EDR, co zostało potwierdzone przez raport Forrester Wave™ i niezależne testy AV-Comparatives. Zdolność do wykrywania zaawansowanych trwałych zagrożeń (APT) na poziomie 100% stanowi dowód na wyjątkową efektywność Bitdefender w obronie przed najbardziej skomplikowanymi atakami.

Niezależna organizacja testująca AV Comparatives rozpoznała Bitdefender jako jedynego dostawcę cyberbezpieczeństwa, który skutecznie zapobiegał przedostawaniu się wszystkich zaawansowanych zagrożeń do organizacji w swoim teście 2020 Enhanced Real-World (Advanced Threat Protection). To osiągnięcie podkreśla zaawansowaną technologię i innowacyjność, która stoi za produktami Bitdefender, pozwalając im na skuteczną ochronę przed złożonymi i stale zmieniającymi się zagrożeniami.

Integracja Bitdefender GravityZone Ultra z innymi rozwiązaniami cyberbezpieczeństwa może zapewnić kompleksową ochronę na różnych poziomach infrastruktury IT. Takie połączenie oferuje przedsiębiorstwom warstwową obronę, która jest niezbędna do zwalczania różnorodnych zagrożeń cyfrowych. Od zapobiegania, przez wykrywanie, aż po reagowanie na incydenty, Bitdefender dostarcza pełen zakres narzędzi niezbędnych do utrzymania bezpieczeństwa danych i systemów.

W kontekście stale rosnących wymagań w zakresie cyberbezpieczeństwa, Bitdefender GravityZone Ultra i Bitdefender EDR stanowią kluczowe elementy strategii bezpieczeństwa dla każdej organizacji. Ich zdolność do zapewnienia kompleksowej ochrony w realnym świecie, potwierdzona przez niezależne testy i raporty, umacnia pozycję Bitdefender jako lidera na rynku rozwiązań bezpieczeństwa cyfrowego.

 
 

Komentarz (1)

  1. Carmelo
    13 lipca, 2024

    Perhaps three, four or five numbers may never appear.
    It is no fun to play for a long period of time without getting anything in return.

    My website :: http://www.maxbetcasinos.com

zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *