We are creative, ambitious and ready for challenges! Check us out!

Rekrutujemy na stanowisko Helpdesk

Oferujemy zatrudnienie w przyjaznym środowisku, możliwe do realizacji zarówno w naszym biurze, które charakteryzuje się świetną komunikacją, jak i zdalnie.

Do naszej firmy poszukujemy osoby komunikatywnej i zaangażowanej, która dołączy do zespołu helpdesk, aby wspierać naszych klientów i zapewniać im wysokiej jakości obsługę.

Zachęcamy kandydatów, którzy posiadają wymienione kwalifikacje, do dołączenia do naszej przyjaznej, dynamicznie rozwijającej się i dobrze współpracującej ekipy Dataone Business Solution.

Co oferujemy

Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze i elastycznym środowisku, z możliwością pracy zarówno w naszym biurze, które cechuje się doskonałym dojazdem, jak i zdalnie. Gwarantujemy, że nasze stanowisko to doskonała okazja do zdobycia cennych umiejętności i poszerzania wiedzy w dynamicznym środowisku.

Opinie naszych pracowników

Dołączając do zespołu Dataone Business Solution, odkryjesz ścieżki do pogłębiania swoich kompetencji IT i eksploracji najświeższych technologii chmurowych. Będziesz miał szansę na kierowanie projektami, które przynoszą wartość naszym klientom.

Serdecznie zapraszamy!

Aplikuj

Zostań częścią Dataone Business Solution